Hotel Líšná Líšenský Dvůr
Hotel Líšenský Dvůr ubytování Líšná Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Líšenský Dvůr / Líšná

Čtyřhvězdičkový Hotel Líšenský Dvůr se nachází v centrální části chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů, uprostřed Českomoravské vysočiny. Leží na jižním úbočí známého Buchtova kopce (810 mnm), v místě s mimořádně čistým a svěžím vzduchem.

Líšenský Dvůr nabízí 24 lůžek v celkem 8 nadstandardních pokojích a apartmánech, služby hotelové restaurace a salónek pro firemní a společenské akce a mnoho dalšího.

Hotel Líšenský Dvůr ubytování
Luxusně a originálně vybavené svatební apartmá. Dvoupokojový apartmán vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Dvoulůžkové pokoje jsou nadstandardního rozměru s velkou koupelnou a bohatým dalším vybavením (plazmová televize atd.). Hotel Líšenský Dvůr v Líšné to je kvalitním ubytování na Vysočině v okrese Žďár nad Sázavou.

Snídaně formou bohatě vypraveného švédského stolu je zahrnuta v ceně za ubytování. Možnost přiobjednání polopenze či plné penze. Všechny pokoje jsou situovány v rozích budovy, tj. jsou prosvětlené a nabízejí krásné výhledy do okolní krajiny.

Hotel Líšenský Dvůr restaurace
Restaurace nabízí špičkovou kuchyni i uklidňující výhled přes francouzská okna jižním až severozápadním směrem přes rybník na hlavní partie Žďárských vrchů. Ubytování v hotelu není podmínkou pro využití služeb restaurace. Restaurace přiléhá k hlavní hotelové budově a je vhodná pro pořádání společenských akcí.

Hotel Líšenský Dvůr služby
K dispozici je salónek pro firemní a společenské akce, kavárna s krbem a terasami pro klidné večerní posezení. V letní sezóně je nabízeno ubytování ve venkovních chatkách. Součástí nabídky je venkovní posezení u táboráku, pro rybáře z řad hostů pak možnost sportovního rybaření u rybníka, který je součástí areálu. Ve všech prostorách hotelu včetně restaurace a teras je k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Dovolená na Vysočině ubytování Líšná
Hotel Líšenský Dvůr je součástí areálu o rozloze 15 000 m2 s velkým uzavřeným zatravněným dvorem a vlastním rybníkem. Je vzdálen cca 1 km od nejbližší zástavby (vesnice Líšná) a nabízí tak mimořádnou míru soukromí, využitelného k nerušené relaxaci. Prostorný Dvůr (4000 m2) s parkovou úpravou je vybaven zařízením pro dětské vyžití a díky své uzavřenosti jsou v něm děti naprosto bezpečné.

V blízkém okolí Líšné naleznete nevyčerpatelné možnosti pro pěší a cyklistické, v zimě potom běžkařské výlety a do 10 minut autem se dostanete ke třem kvalitním sjezdovkám (Nový Jimramov, Javorek, Kuklík), které uspokojí lyžaře všech úrovní, včetně malých dětí (dětské vleky i školičky).

Historická budova hotelu pochází nejméně ze 16. století. Od roku 2008 má budova soukromé vlastníky, kteří v následujících dvou letech provedli citlivou rekonstrukci na hotelové zařízení vysokého standardu. Navštivte Líšnou a hotel Líšenský Dvůr.
Hotel Líšná Líšenský Dvůr - Služba na recepci je 24 hodinHotel Líšná Líšenský Dvůr - K hotelu přísluší parkovištěHotel Líšná Líšenský Dvůr - disponuje restauracíHotel Líšná Líšenský Dvůr - disponuje vinárnouHotel Líšná Líšenský Dvůr - V hotelu je kulečníkHotel Líšná Líšenský Dvůr -  je k dispozici připojení na internetHotel Líšná Líšenský Dvůr -  je k dispozici letní terasaHotel Líšná Líšenský Dvůr - disponuje kavárnouHotel Líšná Líšenský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Líšná Líšenský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Líšná Líšenský Dvůr - na pokojích je telefonHotel Líšná Líšenský Dvůr - Pokoje jsou vybaveny televizorem